Baksnodavo xqb50-2018 skalbimo, skalbimo mašina pasukama plokštė, skalbimo mašina hydrophyllium sliekinių pavarų

Baksnodavo xqb50-2018 skalbimo, skalbimo mašina pasukama plokštė, skalbimo mašina hydrophyllium sliekinių pavarų

€18.97
Yra sandėlyje
p5573

Tipas: Skalbimo Mašinų Dalys

 • prekės informacija

  prekių kiekis : skalbimo 1

  varžtui tarpiklis priedai ir kt kitų !

  nes skalbimo mašina, plovimo plastiko gabalus , todėl nėra garantijos, ~ oh

  gamintojai siųsti mus , kai yra gcit 's , pristatymo neišvengiamai trintis dėl atskirų skalbimo mažai trūkumas ,

  vis dėlto , bet absoliučiai ne naudoti , efektas naudojant mes taip pat nebus jis kiss išsiųstas , pro padaryti plovimo , o knygų parduotuvė prefs pro žinoti, kurios turi šiek tiek

  todėl , proto asmuo atsargūs, o pats maždaug tuo pačiu metu , taip pat prašome pro antantės amicale super ~

  informaciniai duomenys : quadripartite 10 11 dantų skersmuo apie 325mm aukštos 48mm ( aukštis algoritmas skalbimo veido pusiausvyrą ant stalo . iš darbalaukio į skalbimo krašto gubernatorius )

  produktų ekranas diagramos

  pakuotės ekranas diagramos

  gavimo iki prašančiosios su priekyje neklystantis gavimo, tikrinimo , pvz., problemos, atsisakė pasirašyti grąžinami . pavyzdžiui, problemų kyla po jos gavimo patikrinti, pakeitimo , pirkėjų turite savo plaukus atgal lokys . ačiū !

  1 , kūdikis gali " ll matavimo, nes mėginį ir antropogeninių faktorių šiek tiek klaidų rumen8 !

  2 , pirkėjų draugas , produkto multi tipo , didelės apimties , sezono stiprus , plius duanhuo gamintojai ir t. t., yra labai normalu . pirkėjų draugas pirmiausia prašome pardavėjas photopic paklausti, ar yra dviejų pusių kalbėti dar kartą perlaikyti . kad jokių prekių, jums nereikalingų problemų , ačiū !

  3 , knygos, parduotuvė, visi produktai per mėnesį kickoff jei kokybės problemų kyla ( nežmonišką operacija misplay , žalos ) pateikti baohuan paslaugą . tenka dėl pirkėjų pirkti kokybės problema, pavyzdžiui, proto nereikia poveikis kartus pardavimo atveju , gali suteikti pakeitimo paslauga , atsisakoma juos išieškoti pagal turėti pirkėjų , tačiau grąžinimas gali tik mokėjimo oh regresyvus .

  4 , komponentai yra profesionalus tipo produktų , techninio turinio , pati gal turi įvairių postfix ir konfiskuoti daiktus , gali būti ir veiklos rezultatų skirtumas, jei nesate tikri , galite rasti asmenį ar po pardavimo, techninės priežiūros darbuotojų , arba siųsti nuotraukas, kad kartu mes identifikavimo , isstudent užsispyręs pirkėjų & ldquo . lendingabroad rdquo priežiūra ir . tačiau sukelti elementas pirkti klaidingą knygos 15a parduotuvė nesuteikia anotherproduct paslaugą, net anotherproduct , Reikia pirkėjai padengia . prašome don ' t pakenkti ir originalus daryti gabalus kokybės lyginamasis , šis palyginimas yra beprasmis .

  5 , elektroninių produktų, nes gamintojas ir tiekėjas partijų incoordination priežasties , gali bus rodomas jūs perkate nuotrauką kūdikių ir jūs gaunate natūra kūdikių šiek tiek skiriasi , tačiau turime užtikrinti, kad gavote kūdikis gali pasiekti tą patį poveikį, jei nesate manau, baby kokybė , ar jums rasti techninės priežiūros darbuotojai sako, kad tai yra & ldquo . imcomplete rdquo seconditem & . , taigi, prašome palikti splenetic . jei gauti prekes turi kokių nors prieštaravimų , prašome susisiekti su mumis sprendimo derybų būdu nereikia " ll tiesiogiai ar blogų reitingų , įsikurti ne , mus prie kiekvieno iš pen ačiū !

  gerai žinomas 6 , pramonė prekiauja todėl mums nereikia priimti derybose , rumen8

  7 , standartinės parduotuvės, paspauskite , , yun na imti standarte nustatyti , na yun trijų rytų provincijoje už numatytąjį plaukų , na jei reikia , yun tokių kaip trys negavusieji jums ofreceipt vieta praneškite mums ( asmuo turi būti kitu ) , nė vienas specialios priežastis , nepriimame plaukų , nėra ir pardavėjų bendras sutarimas , pardavėjas turi teisę atsisaş pristatymas

  gaminiai gali būti gaminami yra skubiai reikia adresatai apie greičio turėtų būti kitą dieną vienetų , retkarčiais atveju . atidėtas , imtasi darbo užmokesčio formos .

  8 ,

  kai gaunate prekę , kuri reikia transporto , prašau, kai 's open darbuotojai , ir patikrinti disirous defacement arba prekių surplusesof , backwadcollisions pvz., trūkumo sutrikimų, pvz., dishonoring arba tiesiogiai susisiekite su mumis . jei esate parašas , jūs prekės , išvaizda bei 's puikus seksas , išsamumo , kiekis ir kt įrašą , gavusi , backwadcollisions atradimas kiekio problemas , negali būti veiksmingai išspręsti , mes negalime turėti veiksmingą bendrovių atsakomybę , gali tik savo nuostolius , friedship todėl įsitikinkite, patikrinimą . Prekes tuo pačiu metu, atvykimas tik įprastu laiku , nereikia išskirti atskirų delsimas gali , juk mūsų įmonėje nereikia galimybę kontroliuoti , mes tiesiog įsitikinkite, kad pirmajame prekių , garantijos, ir negaliu pažadėti, pašto atvyko , prašome tarpusavio supratimą ! kaip bendrovė aplink, kad pardavėjų iš diathesis snaggletooth , mes negali garantuoti jums kas pristatymo, pardavėjų požiūris, kad esate patenkintas , pvz., logistikos įmonė, paslauga, nepasitenkinimo , gali būti tiesiogiai logistikos bendrovė skundėsi , taip pat galite susisiekti su mumis , mes taip pat teigiama susieti savo skundą , prašome dont tegul jums tapti logistikos įvertinimo koeficientas , ačiū ! kenksminga rasite blogų reitingų aplinkkelis , ačiū !

  Žymos: plokštelių plovimo mašina, skalbimo mašina pavara, pavara pavara, Pigūs plokštelių plovimo mašina, Aukštos Kokybės skalbimo mašina pavara, Kinija pavara pavara Tiekėjų.

 • Atsiliepimai (0)

  Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai